Sládek Jan (Hukvaldy 1909 - 1992 Ostrava)
V mlhách, popsáno vpravo dole "V mlhách" a signováno a datováno J. V. Sládek 86, pastel/papír, 47,5 x 33,5 cm (výřez pasparty), na papíře drobné skrvny, pasparta, sklo, rám (Šm)
22.09.2018 - 15:00
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |